Міжнародне стажування Zustricz Foundation,Jagiellonian University in Krakow

Протягом 12.02.2022 – 20.03.2022 викладачі кафедри АІС Дернова М. Г., Істоміна Н. М., Конох І. С., Білик О. В. прийняли участь в міжнародному науковому стажуванні «Фандрейзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід» (Польща-Україна).

Стажування проходило на базі платформи Zoom за підтримки Фундації «Зустріч» (Польща). Мета стажування – ознайомлення із європейськими підходами щодо питання проєктного менеджменту, формування практичних навичок розробки власних освітніх проєктів, а також підвищення кваліфікації освітян та поглиблення співпраці в академічній та науковій галузі між Україною і Польщею.

В програмі стажування приймали участь більше 650 учасників з усіх куточків України.

Зміст програми: 180 год. (6 кредитів ECTS) базових занять та самостійної роботи. Базова частина (90 годин) – це навчальні модулі, лекції, семінари, тренінги, тести та завдання, однакові для всіх учасників стажування. Індивідуальна частина (90 годин) – це навчальні модулі, завдання, тести та консультації відповідно до розробленого проєкту. За результатами викладачі кафедри отримали сертифікати із зазначенням теми розробленого освітнього проєкту.