3 червня 2022 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського

3 червня 2022 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулося засідання галузевої конкурсної комісії Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтеґровані технології».

На конкурс надійшло 35 наукових робіт 53 авторів з 8 країн світу з 11 українських та 8 закордонних закладів вищої освіти, серед яких: MBA, Integral University (Indiia); Варшавський Університет (Польща); Університеті бізнес-інкубаторів ISMA Рига (Латвія); Університет Туріба, Рига (Латвія); Чжецзянський Міжнародний морський коледж (Китай); Технічний університет Кошице (Словаччина); Університет фінансів, бізнесу та підприємництва, Софія (Болгарія); Батумський навігаційно-навчальний університет (Грузія).

Роботи подавалися за наступними напрямами:

1. Напрям «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В АВТОМАТИЗАЦІЇ».

2. Напрям «МОДЕЛЮВАННЯ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ ПРОЦЕСІВ КЕРУВАННЯ».

3. Напрям «АВТОМАТИЗАЦІЯ ТА КОМП’ЮТЕРНО-ІНТЕГРОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ».

У зв’язку із введенням воєнного стану в Україні Указом Президента України №64/2022, визначення переможців ІІ туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтеґровані технології» відбулося на підставі отриманих рецензій у форматі подвійного «сліпого» рецензування.

За результатами засідання журі (галузевої конкурсної комісії) визначено 14 конкурсних робіт, авторів яких, комісія вирішила визначити переможцями Конкурсу та нагородити дипломами.

Вітаємо переможців ІІ етапу Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтеґровані технології» та їх наукових керівників і бажаємо мирного неба, міцного здоров’я та натхнення для завершення нових наукових досягнень!

ПЕРЕМОЖЦІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ  

!_ПЕРЕМОЖЦІ_МІЖНАРОДНОГО_КОНКУРСУ_СТУДЕНТСЬКИХ_НАУКОВИХ_РОБІТ.docx

РЕЙТИНГ ЗАГАЛЬНИЙ 

! Рейтинг_загальний .docx