«Феномен українського козацтва як засіб ідентифікації української нації».

14.10.2022 року о 9.00 Факультет економіки і управління та Факультет права, гуманітарних і соціальних наук запрошують здобувачів освіти, викладачів та всіх бажаючих прийняти участь у науково-практичному семінарі, присвяченому Дню захисників і захисниць України та Дню Українського козацтва, на тему «Феномен українського козацтва як засіб ідентифікації української нації».

Спікером заходу виступить доктор історичних наук, професор, академік, завідувач кафедри гуманітарних наук, культури і мистецтва Маслак Володимир Іванович.

Самоідентифікація нації ґрунтується на усвідомленні її історичних витоків та етнічного коріння, тож пригадаймо разом традиції та постулати, проголошені в колисці української самобутності, війську Запорізькому!

«Козак поляже, але Слава козацька не вмре, не поляже, Слава буде жити до кінця віку людей…» – Іван Сірко!

Чекаємо на Вас за посиланням:

Olga Glazunova is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Topic: Феномен українського козацтва

Time: Oct 14, 2022 09:00 AM Helsinki