Перемога в міжнародному конкурсі коміксів

Вітаємо Іржицьку Олександру (гр. КН-20-1) з перемогою у міжнародному конкурсі коміксів!

Нещодавно було проведено 4-ий конкурс коміксів «Misconceptions or Reading In-between the Letters», організований факультетом електроніки та інформатики Вільнюського університету прикладних наук. Конкурс проводився на честь Всесвітнього дня творчості та інновацій. Кмітливість та творчий підхід необхідні на сучасному ринку праці, тому Факультет електроніки та інформатики запросив учасників з Вільнюського університету прикладних наук та інших закладів вищої освіти взяти участь у цьому конкурсі. 61 учасник із Вільнюського університету прикладних наук, Румунії, України змагалися, щоб довести свій розум та креативність. Загалом у цьому конкурсі було визначено 12 переможців, один з яких є студенткою нашого університету – Іржицька Олександра студентка гр. КН-20-1, кафедри автоматизації та інформаційних систем.

Додаткова інформація: https://en.eif.viko.lt/2022/05/13/we-cordially-invite-you-to-enjoy-the-c...