Зустріч з представниками компанії Danone

13.03.2024 відбулася онлайн зустріч викладачів та студентів спеціальностей ІЕЛІІТ з представниками компанії Danone, присвячена темі: “Таємниці розвитку в компанії Данон. Роль технічного департаменту та його унікальна експертиза”.

Моргун Юлія розповіла коротко про історію та політику компанії, відношення до працівників підприємства, їх кар’єрного розвитку.

Місія компанії: «Нести здоров’я через якісний продукт якомога більшій кількості людей в усьому світі». Саме тому значна увага приділяється саме безпеці та якості вироблюваної продукції. Крім того важливим фактором є і  безпека роботи працівників. Це забезпечується використанням високотехнологічних промислових ліній, сучасного обладнання. Представник компанії Баєв Олександр показав та розповів про основні етапи виробництва, більш детально про фасувальні лінії: типи продукції, різноманітне використовуване обладнання та специфіку використання, технологічні аспекти.

Кулаков Олександр з відділу автоматизації показав прилади та програмовані логічні контролери, що задіяні в технологічному процесі – обладнання від провідних виробників.

Студенти відзначили високий рівень автоматизації, цікавилися обладнанням, задавали питання щодо технологічного процесу. Найбільше цікавили питання щодо умов роботи.

Представники підприємства запропонували можливість проходження практики студентам, що допоможе набути практичних навичок і реалізувати цікавий дипломний проєкт.

Крім того, запропоновано провести екскурсію на завод для найбільш зацікавлених студентів. Зустріч була цікавою, корисною та пізнавальною як споживачам, так і майбутнім фахівцям з автоматизації та виробництва.