“16 днів проти насильства”

У рамках Всеукраїнської кампанії “16 днів проти насильства” для здобувачів освіти КрНУ проведено заходи, спрямовані на формування знань про правові засоби протидії насильству. Зокрема, спільно з Кременчуцьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено тренінг на тему “Нормативно-правові засоби протидії домашньому насильству в Україні”.

Начальник відділу безоплатної правової допомоги Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Світлана Терещенко розкрила основні особливості домашнього насильства як негативного соціального явища. Керівник юридичної клініки “Правозахист” – доцент кафедри фундаментальних і галузевих юридичних наук Валерій Шаповал висвітлив практичні питання притягнення осіб, що вчиняють домашнє насильство, до адміністративної та кримінальної відповідальності.

Круглий стіл, присвячений темі протидії насильству щодо неповнолітніх, організований адвокатом, доцентом кафедри фундаментальних і галузевих юридичних наук Дмитром Сиротою, дозволив розкрити основні проблем, пов`язані з виявленням, фіксацією випадків насильства щодо неповнолітніх та притягненням до відповідальності винних осіб. Особливістю цього заходу була участь у його проведенні випускника КрНУ (спеціальність 081 Право), а нині – старшого інспектора сектору ювенальної превенції ВП КРУП ГУНП в Полтавській області – Романа Сорокіна.

Детально: http://www.kdu.edu.ua/new/detail.php?id=2992