ОСВІТНІЙ СЕМІНАР ВІД ДСНС УКРАЇНИ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ «Дії населення у випадку виявлення вибухово-небезпечних предметів»

Сьогодні 22.11.2022 року інспекторами РУ ГУ ДСНС України у Полтавській області було проведено освітній захід з мінної безпеки в онлайн режимі.

Ініціаторами заходу стали кафедра цивільної безпеки, охорони праці, геодезії та землеустрою та кафедра систем автоматичного керування та електроприводу у тісній співпраці з начальником РУ ГУ ДСНС України у Полтавській області Сергієм ГЕРАЩЕНКОМ.

Основними спікерами семінару були Ірина ВІТКО та Владислав ДЯЧЕНКО, який зараз навчається за спеціальністю 263 Цивільна безпека та здобуває освітній ступінь магістра. Слухачам детально розповіли про мінні пастки, розтяжки та саморобні вибухові пристрої, які залишилися на звільнених від окупантів територіях нашої держави. Також надали детальні ілюстративні матеріали для можливості ідентифікації таких небезпечних знахідок та познайомили з алгоритмом дій при виявленні вибухово-небезпечних предметів.

Студенти спеціальностей 263 Цивільна безпека, 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, 122 Комп’ютерні науки, 151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані системи, незважаючи на аварійні відключення електроенергії, приєдналися до заходу та отримали нові знання, які рятують життя. Владислав ДЯЧЕНКО розповів про новий мобільний додаток від ДСНС «Розмінування України», який доступний як для Android, так і для IOS.

Детально: http://www.kdu.edu.ua/new/detail.php?id=2660