Підсумки 2 туру Міжнародного конкурсу СНР зі спеціальності 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка»

Традиційно у весняному семестрі на базі КрНУ проходить Міжнародний конкурс студентських наукових робіт, який проводиться за узгодженою домовленістю з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України, під патронатом Національної комісії України у справах Юнеско.

Кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій відповідає з проведення конкурсу з напряму 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка». В цьому році на конкурс було подано 40 наукових робіт.

6 червня 2024 року, у режимі онлайн конференції на платформі Zoom, відбулися засідання таких секції:

1. Інформаційні технології в автоматизації.

2. Моделювання та оптимізація процесів керування.

3. Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка.

Обов’язки з проведення онлайн конференцій виконували  Конох Ігор Сергійович, доктор технічних наук, доцент, професор кафедри АІС, КрНУ, та Когдась Максим Григорович, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри АІС, КрНУ.

За результатами конференції журі оголосило переможців Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт напряму 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка».

Переможці конкурсу