Щороку напередодні Дня науки в нашому університеті проводиться традиційний Науковий пікнік — яскравий захід, що об’єднує науку, творчість і живе спілкування. Цьогоріч він відбувся 15 травня та зібрав велику кількість гостей, серед яких було особливо багато школярів — майбутніх вступників.
Усі кафедри університету, зокрема й кафедра автоматизації та інформаційних систем, представили свої наукові та освітні здобутки. Особливим гостем заходу став Великий Білий Ведмідь на ім’я КрНУмка, який створював святковий настрій і залюбки фотографувався зі студентами, викладачами та гостями заходу.
Програма цьогорічного Наукового пікніка була надзвичайно насиченою та включала численні урочисті відзначення. За активну участь і вагомі досягнення у науково-дослідній діяльності грамотами та подяками були нагороджені представники кафедри автоматизації та інформаційних систем:
– Притчин Олексій — доцент кафедри АІС;
– Мілащенко Ілля — студент групи АКІТ-24-1;
– Роменський В’ячеслав — студент групи КН-25-1м;
– Уца Микола — студент групи АКІТ-25-1м.
Експозиція наукових здобутків кафедри АІС була представлена одразу на двох локаціях. Відвідувачі мали можливість побачити програмований маніпулятор у вигляді роботизованої руки, ознайомитися з можливостями 3D-друку для створення обладнання для наукових досліджень, протестувати дослідні стенди та долучитися до захопливих «перегонів» керованих колісних роботів.
Під час заходу ми познайомили майбутніх студентів із напрямами діяльності кафедри та продемонстрували, що сучасна наука — це цікаво, практично й доступно. Для гостей було організовано кілька інтерактивних зон, де всі охочі могли поспілкуватися зі здобувачами освіти та більше дізнатися про навчання й студентське життя.
Завершився Науковий пікнік традиційним спільним фото, яке цього року було зроблене за допомогою дрона.
Щиро вітаємо всіх із Днем науки та бажаємо нових відкриттів, натхнення й успішної реалізації найсміливіших ідей!





