Студенка кафедри АІС КрНУ отримала стипендії Кременчуцької міської ради

8-го листопада міський голова Кременчука Віталій Малецький вручив сертифікати на отримання стипендій Кременчуцької міської ради 12-ти студентам Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського. Стипендії призначені на осінній семестр 2022/2023 навчального року. Студенти отримали їх за визначні успіхи у навчанні і науковій діяльності, а також за активну участь у громадському житті університету та міста.

Урочистості відбувалися у великій залі Кременчуцької міської ради. Загалом цього дня міський голова вручив сертифікати 34 стипендіатам (на фото). Крім студентів вищих навчальних закладів, стипендії отримали і найкращі учні міських професійно-технічних училищ. Віталій Малецький подякував кременчуцькій молоді за активну життєву позиції і бажання вчитися та висловив впевненість у світлому майбутньому України, яка має таких студентів.

Стипендія Кременчуцької міської ради призначена Кугій Маргариті – студентці четвертого курсу інституту електричної інженерії та інформаційних технологій, спеціальності «Комп’ютерні науки», групи КН-19-1, члену профбюро ЕЛІІТ

Детально: http://www.kdu.edu.ua/new/detail.php?id=2644