«Веселі старти»

12 жовтня 2021 р. для студентів першого курсу кафедри автоматизації та інформаційних систем (гр. КН-21-1, гр. АКІТ-21-2) і кафедри здоров’я людини та фізичної культури (гр. СОФ-21-1) у спортивному манежі СК «Політехнік» Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, було проведено спортивні змагання «Веселі старти», присвячені Дню захисників і захисниць України та Дню козацтва.

У спортивних естафетах студенти показали свої уміння працювати зі спортивним інвентарем, розвинули свої спортивні навички та уміння працювати командно.

Запропоновані цікаві та захоплюючі ігри дали змогу студентам кафедр згуртуватися та налагодити нові знайомства один між одним, а також перевірити свої фізичні здібності. За результатами спортивного заходу учасники отримали позитивні емоції та солодкі подарунки.

Учасники змагань висловили подяку організаторам спортивного заходу: старш. викладачам кафедри ЗЛФК Кулик Ірині Григорівні та Сорокіній Світлані Олександрівні; професору кафедри АІС Дерновій Майї Григорівні та доценту кафедри АІС Ломоносу Андрію Івановичу.