Викладачі та студенти кафедри АІС передали черговий гуманітарний вантаж бійцям ЗСУ на фронт

Загалом за кошти (39 000 гривень), зібрані викладачами і студентами кафедри автоматизації та інформаційних систем (АІС) Кременчуцького національного університету, придбали два комплекти зимових шин для автомобілів, газові балони, обігрівачі, інструменти для ремонту техніки, валянки, теплі рукавиці тощо.

Січневий вантаж – це вже третя посилка на фронт, для бійців ЗСУ, які воюють на Авдіївському, Бахмутському та Куп’янському напрямах. У січні кафедра передала їм конче необхідний комплект зимової гуми для автомобіля. Щодо нього військові звернулися з терміновим проханням.

Цього разу збір коштів організували студенти кафедри, які паралельно з навчанням вже працюють у галузі інформаційних технологій. Прохання було термінове, тож студенти оперативно зібрали 15 000 гривень, які передали волонтерам, відповідальним за закупівлі та доставку гуманітарних вантажів на фронт. Наразі військові вже отримали посилку і щиро подякували за вчасно надану допомогу.

Загалом кафедра автоматизації та інформаційних систем надає гуманітарну допомогу підшефній ** військовій частині з червня 2023 року. За цей період фахівці кафедри АІС зібрали 24 000 гривень. Влітку викладачі передали кошти на придбання газових балонів, плівки, лопат, інструментів для ремонту техніки, а також ліків та засобів гігієни. Усе це було необхідне бійцям для облаштування на новому місці.

Згодом виникла складна ситуація у польовому шпиталі, куди потрапили кілька бійців – потрібен був одяг та теплі ковдри. Проблема знову потребувала термінового вирішення. За донати, надані завідувачем кафедри АІС професором Анатолієм Оксаничем та професоркою кафедри Іриною Оксанич, була придбана партія футболок, спортивних штанів, шкарпеток та миючих засобів. Професор кафедри Ігор Шевченко зібрав ковдри та теплі речі. Волонтери доправили усе це бійцям.

У грудні 2023-го, під Новий рік, військові звернулися до науковців з проханням допомогти придбати ще один комплект зимової гуми для автомобіля. Крім того, їм були потрібні обігрівачі, газові балони, валянки, теплі рукавиці, також бійці просили купити кілька десятків трикотажних джемперів, щоб було у що переодягтися, коли форма наскрізь вимокла під дощем та снігом.

Викладачі кафедри одразу відгукнулися на звернення та зібрали 13 500 гривень. Кошти передали волонтерам, відповідальним за закупівлі. Усі замовлені речі придбали та доправили на передову. Наші захисники надіслали фотозвіт та щиру подяку за надану допомогу. Слава ЗСУ!
Детально: https://www.kdu.edu.ua/new/detail.php?id=3004