Зустріч здобувачів освіти кафедри АІС з роботодавцями компанії «FERREXPO»

15 лютого 2024 року відбулася онлайн-зустріч здобувачів першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти Кременчуцького національного університету ім. М. В. Остроградського (КрНУ) з представниками роботодавців компанії «FERREXPO». В заході взяли участь студенти з різних кафедр КрНУ: систем автоматичного управління та електроприводу, електротехніки, комп’ютерної інженерії та електроніки, автоматизації та інформаційних систем, машинобудування, а також, кафедри автомобілів та тракторів.

Тематичними питаннями зустрічі були: працевлаштування, відбір на дуальну форму навчання, практика та літнє стажування в умовах ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» («ПГЗК»).

Провідний фахівець з корпоративних програм департаменту оцінки і розвитку персоналу управління ПрАТ «ПГЗК» Олена ВАСИЛЬЧЕНКО ознайомила з досягненнями FERREXPO у 2023 році та розповіла про умови відбору здобувачів вищої освіти на дуальну форму навчання, можливість стажування та кар’єрного зростання від робітничих до інженерних посад в умовах підприємства.

Про особливості проведення співбесід для подальшого навчання за дуальною освітою повідомила бізнес-партнерка з управління персоналом ПрАТ «ПГЗК» Любов КОЗЮРА.

Про вимоги, які висуваються до здобувачів на посади, що пов’язані з автоматизацією систем управління технологічними процесами (АСУТП) розповів начальник дільниці АСУ ТП допоміжних цехів ЦАСУТП ПрАТ «ПГЗК» Артур КОНДРАТЕНКО.

Наприкінці зустрічі зацікавлені даною темою здобувачі вищої освіти поставили свої запитання та подякували за корисну інформацію.

Детально: https://www.kdu.edu.ua/new/detail.php?id=3028